Dni priemyslu EÚ 08-11. február 2022

V dňoch 08-11. februára sa uskutoční podujatie Dni priemyslu EÚ 2022.

Dni priemyslu EÚ sú vlajkovým podujatím Generálneho riaditeľstva Európskej komisie pre Vnútorný trh, priemysel, podnikanie a MSP (malé a stredné podniky) a v roku 2022 sa pokúsia podnietiť diskusie v priemyselných ekosystémoch o ich zelenej a digitálnej transformácii s cieľom ďalej podporovať a posilňovať odolnosť priemyselných odvetví EÚ a MSP.

 

Program podujatia bude rozdelený do 4 tematických dní:

8. február – „Pohľad na priemyselné ekosystémy EÚ“ s prezentáciou cesty transformácie ekosystému cestovného ruchu a viac;

9. február – „EÚ urýchľujúca zelenú, digitálnu a odolnú transformáciu“ s paralelnými zasadnutiami piatich pracovných skupín priemyselného fóra a schválením zahrnutého plánu ciest transformácie a viac;

10. február – „Odomknutie budúcnosti: Priemyselné ekosystémy EÚ na ceste k zelenej a digitálnej transformácii“ s plenárnymi zasadnutiami na vysokej úrovni a hlavnými prejavmi. Vzhľadom na Európsky rok mládeže 2022 sa v tento deň v rámci špeciálneho programu pre mládež uskutočnia diskusie o tom, ako môže priemysel EÚ pritiahnuť mladých Európanov a ako môže mladá generácia formovať budúcnosť priemyslu EÚ.

11. február – „Spoluvytváranie zelenej, digitálnej a odolnej transformácie“ s expertnými stretnutiami organizovanými zainteresovanými stranami a Európskou komisiou.

 

Podrobnejšie informácie a link na registráciu sú uvedené na následovnom linku: https://eu-industry-days.ec.europa.eu/

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.